KONST / Litografier / Träsnitt/litografi 14954046
nr 1495 4046
Torsten Jurell
(f. 1951), Sverige
Träsnitt/litografi, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 42x30cm-51x39cm
Torsten Jurell, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:10:59
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)