KONST / Litografier / Träsnitt/litografi 14954046

nr 1495 4046

Torsten Jurell

(f. 1951), Sverige

Träsnitt/litografi, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 42x30cm-51x39cm

Torsten Jurell, svensk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 18:10:59

Torsten Jurell

Läs mer om Torsten Jurell